Reklama:

Seznam.cz koupil 10% vzdělávacího portálu pro středoškoláky!

Internetový gigant seznam.cz, koupil 10% podíl vzdělávacího portálu ucseonline.cz za nezveřejněnou cenu. Hlavní účel této investice je samozřejmě zvýšit kvalitu a propagaci, dobře rozjetého starp-upu na českém internetu. 
 
Portál ucseonline.cz, který je starý cca rok se velmi rychle rozrostl do celé české republiky a dokázal nasbírat milionovou návštěvnost (3.5mil.). Patří mezi jeden z nejvavštěvovanějších webů pro studenty, a mezi středoškoláky dokonce k největšímu. Portál vyniká také svojí kvalitou, protože návštěvníci nemají možnost vkládat své vlastní zápisky a práce, takže o tuto činost se stará vedení ucseonline.cz. Nyní, s investicí od české jedničky Seznam.cz, by portálu měli pomáhat kvalifikovaní profesoři a kvalita dokumentů se ještě znásobí. 

 

Chystají se velké změny

Samozřejmě portál chystá mnoho změn a novinek, nejvíce se asi mluví a spuštění výukévé části "co škola neučí", kde se studenti ZDARMA mohou učit například vytvořit moderní web s krásným designem, naučí se ve photoshopu a mnohem dalších, dnes důležitých věcí.
 
 
 
Reklama: