Reference

Reference uživatelů

Klárka
Klárka
Studentka základní školy
Read More
Díky za materiály. Ve škole jsem dlouho chyběla, ale naštěstí jsem našla všechno tady. Dost jsem ve škole zameškala a všechny materiály jsem naštěstí našla online tady. Vše jsem krásně pochopila a dohnala zameškané učivo.
Robert
Robert
Student SŠ
Read More
Hrozně moc zápisků a materiálů do školy. Když je Covid, tak se to ohromě hodí! Jakmile započala totiž online výuka, všude jsem hledal vhodné zápisky, až jsem narazil na UČSEONLINE. Všechno potřebné jsem našel a díky tomu zvládl distanční výuku.
Lucka
Lucka
Studentka ekonomky
Read More
Maturitní otázky jsou skvělé! Trošku jsem zaspala s přípravou na maturitu a neměla zpracované všechny maturitní otázky. Všechny jsem našla tady. Jsou skvělé a jsou ke stažení.
Hanka
Hanka
Studentka obchodní akademie
Read More
Díky za zpracované materiály, které jsou vhodné pro mé studium. Ekonomika a účetnictví zpracované perfektně - DOPORUČUJI!
Jitka
Jitka
Maminka
Read More
Skvělá stránka! Spoustu vhodného a hravého učiva pro předškoláky. Teď už mám dítě větší a stále využíváme, materiály pro první stupeň jsou skvělé.
Kája
Kája
Studentka gymnázia
Read More
Skvěle zpracovaná témata. Pokud nebudete moci něco najít, určitě napište na podporu a oni to rychle doplní. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Patrik
Patrik
Student gymnázia
Read More
Občas mi přijde, že to co hledám, tu není. Opak je pravdou, některé zápisky jsou zahrnuty v materiálech základní školy. Stačí se podívat, všechno tu najdete.
Dušan
Dušan
Student sportovního gymnázia
Read More
Jako většina lidí u nás na škole, si ani já poznámky při hodině nedělám. Naštěstí jsou dostupný tady a jsou dostačující. Díky za to!
Anežka
Anežka
Studentka ekonomky
Read More
Jako učitelka na prvním stupni ZŠ musím uznat, že materiály jsou zde dobře zpracované. V rámci distanční výuky, či aby žák dohnal učivo, proč ne.
Alexandra
Alexandra
Studentka 2. stupně na ZŠ
Read More
Děkuju za zápisky, jsou skvělé. Pokud najdu cvičné testy k tématu, tak si je vždy před testem ve škole projdu, abych byla připravená.
Přidejte vlastní komentář

Vyber si z tisíce školních témat

Nepíšeš si pravidelně zápisky ve škole? Žádný problém využit naší databázi perfektně zpracovaných zápisků a materiálů zdarma.

Perfektně zpracované školní materiály

Schváleno MŠMT a doporučeno jako zdroj pro distanční výuku

Vysvětlená výuka pomocí naučných videí.

Zapoj se do komunity tisíců studentů na webu.