Pravidelní uživatelé si v posledních pár dnech jistě všimli zajímavé změny, která se na první pohled může zdát velmi nejasná. Ve starém seznamu přátel bylo u každého uživatele k vidění několik uživatelů, se kterými „snapujete" nejčastěji, což bylo často označováno za kontroverzní a některým to dokonce silně vadilo. Proto Snapchat v lednu (január) tuto funkci odstranil. Netrvalo dlouho a žlutá aplikace přichází s inovativní změnou.

Evidentně bylo potřeba, aby se zachovala jakási charakteristika vztahu ke každému kontaktu, což se možná na první pohled nepříliš elegantně vyřešilo roztomilými ikonkami. A co tedy každá z nich znamená?

  • Zlaté srdce – Jste nejlepší přátelé: Osoba, které nejčastěji posíláte snapy, posílá nejčastěji snapy i vám.
  • Zaťaté zuby – Máte společného nejlepšího přítele: Osoba, které nejčastěji posíláte snapy, posílá osobě, u které je zubatý smajlík, nejčastěji snapy také.
  • Usměvavý – Jeden z vašich dobrých kamarádů: Osoba, která patří mezi lidi, jimž posíláte snapy nejčastěji.
  • S brýlemi – Máte společného dobrého kamaráda: Osoba, která patří mezi vaše dobré kamarády, patří mezi dobré kamarády osoby, u které je smajlík s brýlemi
  • Samolibý – Jste jeho nejlepší kamarád, ale on není vaším: Patříte mezi lidi, kterým daná osoba posílá snapy nejčastěji, ale osoba, u které je samolibě se ušklíbající smajlík, nepatří mezi lidi, kterým nejčastěji snapujete vy.
  • Oheň  – Jste s danou osobou na snapové vlně: Navzájem si posíláte snapy už několik dní v kuse.

reklama